Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

Prezentacja "EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych"

prezentacja

Prezentacja "EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych", będąca efektem pracy środowiska przedszkolnego, bierze udział w konkursie organizowanym przez  Wojewodę Podlaskiego, Kuratorium Oświaty i Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku we współpracy z Podlaską Rodziną Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Udział w konkursie, podobnie jak w latach poprzednich, jest ważnym wydarzeniem w przedszkolnych i lokalnych obchodach tych świąt. 

Artykuły

Życzenia

2019-12-11

Ogólnoprzedszkolny Dzień Przedszkolaka

2019-09-20

Nowy rok przedszkolny 2019/2020

2019-09-20

Innowacja "Moja mała i duża Ojczyzna"

2018-09-09

Kilometry dobra

2018-06-21

Kampania charytatywna

"Kilometry Dobra"

 

       Serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków za włączenie się w kampanię organizowaną przez Caritas Archidiecezji Białostockiej oraz Polski Instytut Filantropii.

Łącznie zebraliśmy 99,19 zł  UśmiechUśmiech

Czytaj więcej o: Kilometry dobra

Konkurs "Stulecie Niepodległości"

2018-05-14

Festyn Rodzinny

2018-05-10

                  

Czytaj więcej o: Festyn Rodzinny

Grant z Fundacji Leroy Merlin

2018-05-10

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,

ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,

zatacza koło i wraca do nas”

(Flora Edwards)

 

Leroy Merlin Polska to nie tylko sieć sklepów z materiałami dla domu i ogrodu, ale także dobry sąsiad służący rozwojowi lokalnych społeczności. Od niedawna to również Przyjaciel Przedszkola "Słonecznego" w Wasilkowie.

Czytaj więcej o: Grant z Fundacji Leroy Merlin

Uroczystości 3 maja 2018r w Wasilkowie

2018-05-06

Konkurs recytatorski "Czarodziejski Świat"

2018-04-27

X Edycja Konkursu  Recytatorskiego  „Czarodziejski Świat” w Przedszkolu „Słonecznym” w Wasilkowie

W piątek, 27.04.2018 w naszym przedszkolu odbyła się X Edycja Konkursu Recytatorskiego „Czarodziejski Świat”, którego  celem jest popularyzacja literatury dziecięcej wśród naszych wychowanków.  Podczas wydarzenia, tradycyjnie pani  Dorotka i pani Alinka przebrane za czarodziejki uroczyście  powitały wszystkich uczestników. Dzieci z wielkim przejęciem i zaangażowaniem recytowały przygotowane wiersze, a jury w którego składzie zasiadły: gościnnie pani Magdalena Kowalczuk – pracownik Publicznej Biblioteki w Wasilkowie, pani dyrektor naszego przedszkola Joanna B. Broniszewska – Hyży i wicedyrektor pani  Bożena Stasiełuk, miało wiele kłopotów z wyłonieniem laureatów.

Zwycięzcami konkursu zostali: Maciej Wasiluk, Klaudia Sołtan, Pola Kownacka, Anna Maria Adamczewska, Marta Olempijuk, Marta Tarasiuk, Kamila Kalinowska, Nicola Grudzińska, Stanisław Bojaryn, Amelia Czarnecka.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia.

Czytaj więcej o: Konkurs recytatorski "Czarodziejski Świat"


Przejdź do góry