Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Wasilków, 01.06.2020

OGŁOSZENIE

Do 10 czerwca 2020 r. przyjmujemy zgłoszenia dzieci na okres wakacyjny: lipiec – sierpień 2020.

W oparciu o obowiązującą „Procedurę bezpieczeństwa na terenie Przedszkola „Słoneczne” w Wasilkowie w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19”, w miesiącu lipcu pracuje filia przy ul. Polnej 1/4c, w sierpniu przedszkole przy ul. Sienkiewicza.

W związku z ograniczoną ilością miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz zasady przyjęcia dziecka zawarte w w/w procedurze. Pierwszeństwo mają dzieci uczęszczające do swoich budynków. Prosimy o zapisywanie tylko na jeden miesiąc.

link do: Wniosek wakacyjny.

W przypadku pytań proszę pisać na adres : dyrektor@przedszkole.wasilkow.pl. Jeśli dotyczą one płatności: sekretarz@przedszkole.wasilkow.pl

Zabawy do pracy na emocjach

PSYCHOLOG RADZI : lęk

WARTO POCZYTAĆ: Porozmawiajmy o emocjach

DYŻUR PSYCHOLOGA - w sytuacjach trudnych, proszę o kontakt za pośrednictwem
Messenger: Joanna Jurowska    Odpowiem w miarę możliwości, najszybciej jak tylko się da:)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polecamy do wspólnego czytania z dzieckiem

Wszyscy jesteśmy pełni niepokoju i lęku. Nasze dzieci również. Tylko, że one nie rozumieją, czym jest wirus, jak się prenosi, czemu to czego nie widzą jest groźne. Mają wiele pytań. Poniższa książeczka jest swoistym, dziecięcym kompendium wiedzy na temat wirusa oraz sposobów radzenia sobie z nim, a jasna i przejrzysta forma z pewnością ułatwi odpowiedź na pytanie "co się właściwie dzieje?

Przed czytaniem dziecku, proszę samemu zapoznać z treścią.

Zachęcam do wspólnego czytania. Plik do pobrania.