Kadra
KADRA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2022 / 2023
W przedszkolu zatrudniona jest wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, nieustannie wzbogacająca swoje umiejętności zawodowe na różnorodnych kursach, warsztatach i studiach podyplomowych.
Nasze nauczycielki ukończyły:
studia podyplomowe:
- Zarządzanie Oświatą
- Logopedię
- Gimnastykę korekcyjną
- Edukacja i rewalidacja osób ze spektrum autyzmu
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną
- Rytmika, logorytmika z elementami tańca w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
kursy kwalifikacyjne:
- Terapię Pedagogiczną
- Oligofrenopedagogikę
- Ewaluacja
- Kurs kwalifikacyjny z metodyki nauczania języka angielsiego w okresie wczesnoszkolnym
- Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji dzieci autystycznych
Ponadto nasi nauczyciele posiadają dodatkowe kursy i przygotowanie w zakresie prowadzenia zajęć z dziećmi. Zdecydowana większość nauczycieli posiada wyższe wykształcenie i w dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje, umiejętności oraz kompetencje zawodowe.
DYREKTOR - mgr Joanna B. Broniszewska – Hyży
WICEDYREKTOR – mgr Bożena Stasiełuk
Przedszkole "Słoneczne" ul. Sienkiewicza:
Kadrę pedagogiczną stanowią: |
||
grupa I 2,5 - latki |
mgr Kosior Marta |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Stachurska Karolina |
nauczyciel kontraktowy |
|
grupa II 3 - latki |
mgr Bożena Stasiełuk |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Wiszniewska Justyna |
nauczyciel dyplomowany |
|
grupa III 3 /4 - latki |
mgr Szejnoga Dorota |
nauczyciel dyplomowany |
Grącka Marianna Ewa |
nauczyciel mianowany |
|
grupa IV 3 /4/5 - latki |
mgr Iwona Dowgier |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Wioleta Kotowicz- Herrera |
nauczyciel mianowany |
|
grupa V 5 - latki |
mgr Małgorzata Tercjak |
nauczyciel mianowany |
mgr Marta Szczęsnowicz |
nauczyciel mianowany |
Pomoc nauczyciela: |
Marzena Awsztel – Kojło - w gr I Monika Wróbel – w gr II |
Pracownicy obsługi: |
Bogusława Hapon |
Adrianna Sosnowska |
|
Marta Keller |
|
Anna Babina |
|
Marzena Sakowicz |
|
Filia Przedszkola "Słonecznego" w Wasilkowie ul. Polna:
Kadrę pedagogiczną stanowią: |
||
grupa granatowa 3 - latki |
mgr Paulina Trybułowska |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Joanna B. Broniszewska –Hyży |
nauczyciel dyplomowany |
|
grupa morska 3 - latki |
mgr Anna Bakłażec |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Magdalena Baranowska |
nauczyciel kontraktowy |
|
grupa różowa 3 - latki |
mgr Justyna Chwesiuk |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Ewa Potocka |
nauczyciel kontraktowy |
|
grupa zielona 3 - latki |
mgr Anna Czapko |
nauczyciel dyplomowany |
Aleksandra Wojtecka |
nauczyciel kontraktowy |
|
mgr Justyna Karczewska |
nauczyciel kontraktowy |
|
grupa fioletowa 3 - latki |
mgr Alina Łopato |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Anna Ladzińska |
nauczyciel początkujący |
|
grupa pomarańczowa 4 - latki |
mgr Izabela Wierzbicka |
nauczyciel mianowany |
mgr Angelika Jackowska |
nauczyciel kontraktowy |
|
grupa żółta 4 - latki |
mgr Urszula Szóstko |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Sylwia Paszyńska |
nauczyciel kontraktowy |
|
grupa brązowa 4 - latki |
mgr Alina Wiszowata |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Ewelina Kościjańczuk |
nauczyciel kontraktowy |
|
mgr Agnieszka Antonowicz |
nauczyciel kontraktowy |
|
grupa bordowa 4/5 - latki |
mgr Monika Szkiłądź |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Magdalena Grajewska |
nauczyciel kontraktowy |
|
grupa czerwona 5 - latki |
mgr Urszula Drągowska |
nauczyciel dyplomowany |
mgr Ewelina Czyrska-Łostowska |
nauczyciel kontraktowy |
|
grupa niebieska 5 - latki |
mgr Paulina Gugnacka |
nauczyciel kontraktowy |
mgr Agnieszka Żdanowicz |
nauczyciel kontraktowy |
Pomoc nauczyciela: |
Wioleta Daniszewska - gr granatowa Karolina Zabłocka – gr morska Małgorzata Olempijuk – gr różowa Joanna Rurewicz – gr zielona Elżbieta Pietraniuk Małyszko – gr fioletowa |
Pracownicy obsługi: |
Ewa Olszewska |
Ewa Ignatowska |
|
Beata Guziejko |
|
Agnieszka Puchalska |
|
Joanna Bartoszewicz |
|
Agnieszka Czarnowicz |
|
Urszula Wedziuk |
|
Ewa Pasiecznik |
|
Ewa Szydłowska |
Punkt przedszkolny „Bajkowy dom” w Jurowcach:
Kadrę pedagogiczną stanowią: |
||
grupa 3/4/5 - latki |
mgr Marta Gregorczuk- Proszczuk |
nauczyciel mianowany |
mgr Elżbieta Stankiewicz |
nauczyciel dyplomowany |
Pomoc nauczyciela: |
Krystyna Łopata |
Punkt przedszkolny „Przedszkolak” w Sochoniach:
Kadrę pedagogiczną stanowią: |
||
grupa 3/4/5 - latki |
mgr Magdalena Andrakowicz |
nauczyciel mianowany |
mgr Elżbieta Baturo |
nauczyciel dyplomowany |
Pomoc nauczyciela: |
Katarzyna Zujko |
Specjaliści:
psycholog - terapia i profilaktyka - mgr Diana Sumbo - Sawicka
logopeda - terapia i profilaktyka - mgr Bożena Stasiełuk – ul Sienkiewicza
mgr Elżbieta Stankiewicz - ul Polna, Jurowce, Sochonie
pedagog specjalny – mgr Justyna Karczewska
gimnastyka korekcyjna - mgr Alina Wiszowata, mgr Justyna Wiszniewska, mgr Urszula Drągowska
Pracownicy administracji:
Małgorzata Matyszewska – intendent
Urszula Sawicka – kadry
Joanna Burzyńska Gólska - sekretarz przedszkola
Pracownicy kuchni ul Sienkiewicza :
Elżbieta Głowacka
Małgorzata Ławreszuk
Anna Kardasz
Pracownicy kuchni ul Polna :
Celina Łukaszewicz
Dorota Czyszpak
Anna Łopatowicz
Karolina Lutarewicz
Barbara Piesiecka
„Pan złota rączka”
Jerzy Wierchanowicz
Andrzej Siemienowicz
Zajęcia dodatkowe:
Zajęcia |
Prowadzący: |
język angielski |
mgr Karina Babynko Zuzanna Kosior |
Religia katolicka |
mgr Katarzna Dzietczyk – ul. Polna |
Ksiądz Łukasz Kruszewski – ul. Sienkiewicza |
|
Ksiądz Jerzy Siegieniewicz - Jurowce, Sochonie |
|
Religia prawosławna |
mgr Adam Bartoszewicz |
|
mgr Alina Wiszowata, mgr Justyna Wiszniewska, mgr Urszula Drągowska |