Wyprawka przedszkolaka

Wyprawka 3 i 4 latka:

• kapcie- z gumową podeszwą łatwe do zakładania (rzepy, gumka) – podpisane na podeszwie (w razie gdy inne dziecko będzie miało takie same)
  • piżama wciągana (luźna, bez guzików) – podpisana góra i dół
  • pościel przedszkolna – w podpisanym worku ściąganym sznurkiem
  • ubrania „na wszelki wypadek” niech wiszą w szatni w podpisanym woreczku (majtki, skarpetki, koszulki, spodenki, spodnie, woreczki na brudne/mokre ubrania)
  • artykuły higieniczne: chusteczki mokre, chusteczki jednorazowe 100 sztuk, mydło w płynie hypoalergiczne, kubeczki jednorazowe 100 szt., ręcznik papierowy mega, papier toaletowy min 8 rolek

Płatności na zebraniu - gotówka

• wyprawka plastyczna  - 130 zł.
  • karta Stoperek – 25 zł.
  • zabawki - 50 zł.
  • ubezpieczenie 46 zł.

Wyprawka 4/5 i 5 latka:

Płatności na zebraniu - gotówka

• wyprawka plastyczna  - 150 zł.
  • karta Stoperek – 25 zł.
  • zabawki - 50 zł.
  • ubezpieczenie 46 zł.

Grupy 4/5 latków oraz 5 latków nie leżakują, więc nie przynoszą pościeli.

Opłaty na Radę Rodziców na konto: 37 1930 1624 3460 0439 2040 0001 tytuł wpłaty: Imię i nazwisko, grupa, za co jest wpłata

• ksero – 20 zł. na rok
  • wpłata na Radę Rodziców – 60 zł. jedno dziecko, drugie 30 zł. na rok

W sprawach opłat za przedszkole, przyjęć, rezygnacji prosimy o pisanie na adres mailowy  sekretarz@przedszkole.wasilkow.pl

• Opłaty za przedszkole wnosi się na konto PKO BP: 65 1020 1332 0000 1002 1249 4565 w okresach miesięcznych do 15 – go każdego miesiąca, po otrzymaniu informacji na maila o wysokości opłat.
  • W opisie przelewu proszę podać: opłata za pobyt  ... zł. opłata za wyżywienie ... zł.; imię i nazwisko dziecka
  • Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 1 zł. ponad podstawę programową realizowaną w godzinach 7.30-12.30, wg rozliczenia programu Stoperek
  • Od 1 września 2022 roku - opłata za żywienie wynosi 9 zł. za trzy posiłki.

Dieta przedszkolna – wzorem lat ubiegłych dla dzieci będących na diecie bezmlecznej, produkty mleczne będą zamieniane na zastępniki w miarę potrzeb – należy dostarczyć zaświadczenie lekarskie o diecie.

Rodziny będące w trudnej sytuacji finansowej mogą starać się o dofinansowanie z MOPS.O dopłatę do żywienia dziecka w przedszkolu ubiegać się można w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wasilkowie i decyzję należy złożyć w sekretariacie przedszkola ul. Polna 1/4c.

Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny mogą starać się o obniżenie kosztów pobytu dziecka w przedszkolu o 50 % po dostarczeniu kopii karty dziecka oraz potwierdzenia zameldowania.