Konkurs recytatorski "Czarodziejski Świat"

IX Edycja Konkursu  Recytatorskiego  „Czarodziejski Świat” w Przedszkolu „Słonecznym” w Wasilkowie
W piątek, 12.05.2017 w naszym przedszkolu odbyła się IX Edycja Konkursu Recytatorskiego „Czarodziejski Świat”, którego  celem jest popularyzacja literatury dziecięcej wśród naszych wychowanków.  W tym roku, zgodnie z innowacją pedagogiczną „To co ważne i cenne”,  recytowane teksty dotyczyły ważnych wartości w naszym życiu takich jak miłość, przyjaźń, szacunek itp.
Podczas wydarzenia, pani  Dorotka i pani Alinka uroczyście  powitały wszystkich uczestników wydarzenia rozluźniając atmosferę muzyczno – ruchowymi zabawami. Dzieci z wielkim przejęciem recytowały przygotowane wiersze, a jury w którego składzie zasiadły: gościnnie pani Elżbieta Kisło, pani dyrektor naszego przedszkola Joanna B. Broniszewska – Hyży i wicedyrektor, pani  Bożena Stasiełuk miało wiele kłopotów z wyłonieniem laureatów.
Zwycięzcami konkursu zostali: Aleksandra Kumpiałowska, Stanisław Bojaryn,  Julia Kazuczyk, Marta Tarasiuk, Wiktoria Wawrzynowicz, Oliwia Pełkowska, Maria Fiediukiewicz, Filip Maleszewski, Zofia Rogowska, Laura Wiazowska.
Laureaci naszego konkursu będą reprezentowali nasze przedszkole w gminnym  konkursie „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Studziankach.

Organizatorzy:
Wioleta Kotowicz – Herrera