Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2017

27 lutego dzieci uczęszczające na zajęcia z Przedszkoliady pojechały na zawody :)

GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR, to największy w Europie cykl imprez o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków.

Cykl imprez jest elementem ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. W roku 2017, odbedzie się 35 imprez zorganizowanych w 23 lokalizacjach na terenie całej Polski. Cykl zaczynamy w Łodzi 12 stycznia a kończymy w Warszawie 1 kwietnia 2017 roku. W imprezach udział weźmie około 10 000 dzieci uczestniczących cyklicznie w zajęciach Przedszkoliada.pl, dopingowanych przez kolejne tysiące kibiców-rodziców, przy aktywnym udziale sportowców z klubów sportowych będących Partnerami Sportowymi imprez cyklu GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR.

Całość zrelacjonują Partnerzy Medialni imprez oraz nasze kanały komunikacji www.przedszkoliada.pl i naszym profliu na Facebooku.

Cele projektu:

• Zapewnienie dzieciom udziału w pierwszej prawdziwej imprezie sportowej w życiu
  • Rozrywka i edukacja ruchowa
  • Przeciwdziałanie otyłości
  • Zapobieganie zwolnieniom z WF
  • Możliwość pokazania umiejętności nabytych w systemie Przedszkoliada.pl
  • Kreowanie postawy Fair Play, jak i zasad zdrowej, sportowej rywalizacji
  • Aktywna forma spędzenia czasu
  • Możliwość zabawy poprzez sport
  • Oprawa artystyczna gwarantująca wspaniałą zabawę
  • Atrakcje i niespodzianki
  • Zwycięzki medal i dyplom dla każdego uczestnika Grupa Azoty Przedszkoliada Tour