Dzień Edukacji Narodowej

14 października - Święto Edukacji Narodowej był to szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli, pracowników przedszkola Słonecznego. Dzień niezwykły bowiem dzieci poprzez tańce, śpiewy i wiersze wyraziły płynącą prosto z serca swoją wdzięczność wychowawcom i opiekunom oraz całemu personelowi przedszkola za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację. Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości.

Na zakończenie goście oraz pracownicy obdarowani zostali słodkimi kwiatkami. Pan Burmistrz Wasilkowa pogratulował dzieciom pięknego występu i złożył wszystkim pracownikom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej a Pani Dyrektor podziękowała za trud codziennej pracy, za serce - które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy oraz wręczyła nagrody.

mgr Iwona Dowgier