Pan Burmistrz czyta dzieciom bajki

Przedszkole Słoneczne w Wasilkowie uczestniczy w projekcie realizowanym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Biblioteka przedszkolaka. Nasze przedszkole otrzymało na własność  minibibliotekę – kufer
z książkami, w którym znajdowało się 10 nowości wydawniczych oraz wiele ciekawych pomocy do realizacji programu, chociażby magiczne okulary, które zabierają dzieci w świat wyobraźni . W ramach realizacji projektu nasze przedszkole odwiedziła Pan Burmistrz Adrian Łuckiewicz, który z chęcią czytał wybrane książki we wszystkich grupach - od malucha do starszaka!  Było to bardzo przyjemne spotkanie, i z chęcią powitamy chętne osoby, które poczytają przedszkolakom! Zapraszamy.

mgr Justyna Wiszniewska