Zgłoszenia dzieci na okres wakacyjny

Wasilków, 29.04.2024 r.

Od 06.05.2024 r. do 17.05.2024 r. przyjmujemy zgłoszenia dzieci na okres wakacyjny: lipiec – sierpień 2024.

Przerwa w funkcjonowaniu przedszkola w okresie 29.07.2024 r. – 09.08.2024 r.

Przedszkole „Słoneczne” w Wasilkowie w okresie wakacyjnym pracuje tylko w budynku przy ul. Polnej 1/4c .

W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o rozważne zapisywanie dzieci. Jurowce i Sochonie pracują wg planu znajdującego się u nauczycieli.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zapisywanie tylko na jeden miesiąc.

Druki dostępne na stronie przedszkole w Aktualnościach – pliki na końcu strony lub w placówkach.

Bożena Stasiełuk