Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Przedszkole ul Sienkiewicza

Artykuły

Miejska Biblioteka Publiczna

2018-05-17

W czwartek 17 maja dzieci z grup :III, IV i V w ramach Tygodnia Bibliotek 2018 poszły do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wasilkowie na przedstawienie pod tytułem "Na tropie afery, gdzie podziały się litery?" . Spektakl podkreślał role książek w kształtowaniu wyobrazni małego odbiorcy. Dzieci dowiedziały się, że książki to niezwykła rozrywka i przyjemność.

                                                                                                                                                                                                                         Bardzo dziękujemy za zaproszenie nas :)

Czytaj więcej o: Miejska Biblioteka Publiczna

gr III

2018-05-16

W dniu 15.05.2018 r. grupa III Przedszkola „Słonecznego” w Wasilkowie przy ul. Sienkiewicza gościła osobę niewidomą, pana Mariusza Gładyszewskiego, tatę Wiktorii. Przedszkolaki mogły dowiedzieć się, jak w codziennym życiu funkcjonuje osoba niewidoma.

Czytaj więcej o: gr III

Wizyta strażaka w grupie I

2018-05-16

W Pastusiowej Krainie - gr IV

2018-05-10

Konkurs recytatorski "Czarodziejski Świat"

2018-04-27

W piątek, 27.04.2018 w naszym przedszkolu odbyła się X Edycja Konkursu Recytatorskiego „Czarodziejski Świat”, którego  celem jest popularyzacja literatury dziecięcej wśród naszych wychowanków.  Podczas wydarzenia, tradycyjnie pani  Dorotka i pani Alinka przebrane za czarodziejki uroczyście  powitały wszystkich uczestników. Dzieci z wielkim przejęciem i zaangażowaniem recytowały przygotowane wiersze, a jury w którego składzie zasiadły: gościnnie pani Magdalena Kowalczuk – pracownik Publicznej Biblioteki w Wasilkowie, pani dyrektor naszego przedszkola Joanna B. Broniszewska – Hyży i wicedyrektor pani  Bożena Stasiełuk, miało wiele kłopotów z wyłonieniem laureatów.

Zwycięzcami konkursu zostali: Maciej Wasiluk, Klaudia Sołtan, Pola Kownacka, Anna Maria Adamczewska, Marta Olempijuk, Marta Tarasiuk, Kamila Kalinowska, Nicola Grudzińska, Stanisław Bojaryn, Amelia Czarnecka.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia.

Czytaj więcej o: Konkurs recytatorski "Czarodziejski Świat"

Krecik poznaje Polskę- gr III i IV

2018-04-27

        Miło nam poinformować, że dzieci z grupy III i IV z Przedszkola „Słonecznego” przy ul Sienkiewicza 24 biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Krecik poznaje Polskę”. Do udziału w projekcie zgłosiło się ponad 1000 osób- wybrano 300 – między innymi nasze przedszkole.Projekt został objęty patronatem Konsula Honorowego Republiki Czeskiej w Częstochowie oraz Radę  Miasta Częstochowy.

Czytaj więcej o: Krecik poznaje Polskę- gr III i IV

Wycieczka do Białostockiego Teatru Lalek - gr II i IV

2018-04-26

gr II - Wizyta w Miejskiej Bibliotce Publicznej w Wasilkowie

2018-04-26

Maluchy poznają kolory tęczy

2018-04-18

Wiosna w Chatce Czytającego Puchatka

2018-04-17


Przejdź do góry