Obchody Dnia Ziemi - zabawa ogólnoprzedszkolna

W naszym przedszkolu dzieciaki o ekologii wiedzą już naprawdę bardzo dużo. Mogliśmy się o tym przekonać w trakcie obchodów Światowego Dnia Ziemi. Dzieci zapoznały się ze sposobami ochrony przyrody, dowiedziały się jak szanować i nie szkodzić Ziemi oraz w jaki sposób segregować odpady.

W tym dniu przedszkolaki wyszly na spacery w celu podziwiania piękna otaczającej nas przyrody. Wszystkie grupy w ramach ekologicznego tygodnia urządziły w salach kąciki małych ogrodników,a  w około przedszkola została zasiana  nowa łąka kwietnia.

Myślimy, że pomimo tego, że Dzień Ziemi obchodzimy tylko raz do roku, to nasi wychowankowie będą postępowali tak, jakby trwał on przez cały rok.

mgr  Justyna Wiszniewska