Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Nauczanie zdalne

Nauczanie zdalne

 

Zgodnie z Rozporządzeniami  Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. został opracowany Panel zdalnego nauczania dzieci Przedszkola Słonecznego w Wasilkowie, który będzie aktywny w dniach 25.03 - 10.04.2020.

Codziennie, do godziny 9.00, zamieszczony zostanie materiał opracowany przez Nauczycieli Waszej grupy zgodnie z możliwościami psychofizycznymi dzieci. Otrzymają również Państwo informację o obszarze podstawy programowej oraz celach realizowanych w trakcie realizacji materiału zamieszczonego w zakładce. 

Zapraszamy również do korzystanie z naszej strony Facebook, gdzie znajdą Państwo dużo ciekawych pomysłów oraz polecanych platform edukacyjnych dla naszych dzieci.

Podstawa prawna: Rozporządzenie r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19; Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Polecamy do wspólnego czytania z dzieckiem

         Wszyscy jesteśmy pełni niepokoju i lęku. Nasze dzieci również. Tylko, że one nie rozumieją, czym jest wirus, jak się prenosi, czemu to czego nie widzą jest groźne. Mają wiele pytań. Poniższa książeczka jest swoistym, dziecięcym kompendium wiedzy na temat wirusa oraz sposobów radzenia sobie z nim, a jasna i przejrzysta forma z pewnością ułatwi odpowiedź na pytanie "co się właściwie dzieje?

Przed czytaniem dziecku, proszę samemu zaponać z treścią. 

Zachęcam do wspólnego rzucenia okiem

„Wesoła Nauka” w TVP2 – pasmo dla najmłodszych 

https://www.gov.pl/web/edukacja/wesola-nauka-w-tvp2

Ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotował kanał TVP2. Już od dziś, 30 marca br. rusza pasmo „Wesoła Nauka”. Serdecznie zapraszamy do oglądania od godz. 11:05!

 

Pliki do pobrania


Przejdź do góry