Kraina Lodu

W poniedziałek 11 lutego nauczycielki prowadzące Chatkę Czytającego Puchatka zaprosiły dzieci do biblioteczki i przeniosły je do magicznej Krainy Lodu- w której wspólnie z Elsą i Anną wyczarowały Olafa, wysłuchały bajki "Ulepimy dziś bałwana" .

Podczas słuchania dzieci aktywnie uczestniczyły w wykonywaniu zadań i poznały tajemnicę jak powstał Olaf . Wesoło bawiły się i ćwiczyły z Olafem przy skocznej muzyce. Na zakończenie prowadzące  zaprosiły dzieci do wypożyczania książek w CH CZ P oraz rozdały  kolorowanki z bohaterami z bajki. Dzień taki jak dziś był bardzo miłym zaskoczeniem dla dzieci, które uwielbiają niespodzianki oraz lubią bawić się - Nauczycielki prowadzące napisały własny program "Mały Czytelnik", w którym zaplanowały jak propagować wśród dzieci głośne czytanie i zachęacanie dzieci do obcowania z książką . Spotkania w Chatce Czytającego Puchatka pobudzają wyobraznię dzieci a przede wszystkim stwarzają sytuacje sprzyjające kontaktowi z literaturą dziecięcą.

mgr Iwona Dowgier, mgr Dorota Szejnoga