Dzień Mamy i Taty

Od urodzenia najcenniejszym dla nas skarbem są Rodzice. Nie ma takiej osoby, która byłaby w stanie zastąpić nam mamę i tatę w szczególności w tak młodym wieku, w jakim są nasi podopieczni.

Uczniowie oraz przedszkolaki postanowili uczcić Dzień Mamy i Taty przygotowując prezent w postaci występów oraz własnoręcznie wykonanych upominków.
Dzieci pod kierunkiem nauczycielek intensywnie ćwiczyły swe role przez kilka tygodni. W pierwszej kolejności wystąpiła najmłodsza grupa artystów z Punktu Przedszkolnego „Bajkowy Dom”. Następnie przyszedł czas na uczniów ze szkoły w Jurowcach. Na zakończenie Rodzice otrzymali od swych pociech drobne upominki, ogrom całusów oraz mogli
spędzić kilka chwil degustując ciasta oraz owoce. Spotkaniom z okazji Święta Rodziców zawsze towarzyszą ogromne emocje. To właśnie rodzicom należą się szczególne podziękowania za poświęcony czas, za troskę i miłość, jaką nam okazują.