Grant z Fundacji Leroy Merlin

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,

ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,

zatacza koło i wraca do nas”

(Flora Edwards)

Leroy Merlin Polska to nie tylko sieć sklepów z materiałami dla domu i ogrodu, ale także dobry sąsiad służący rozwojowi lokalnych społeczności. Od niedawna to również Przyjaciel Przedszkola "Słonecznego" w Wasilkowie.

W filii przedszkola na ul. Polnej zostały wykonane prace renowacyjne na placu zabaw, które możliwe było dzięki grantowi pozyskanemu z Fundacji Leroy Merlin Polska.

Pracownicy sklepu Leroy Merlin: p. Agnieszka i Marek Zadykowicz, p. Adam Zawadzki, p. Oskar Bakun, p. Kamila Bakunowicz, p. Robert Bąbczyński wraz z rodzicami dzieci z naszego przedszkola: p. Karolem Pełkowskim, p. Joanną i Mariuszem Maciejewskimi, p. Krzysztofem Matys, p. Anną i Tomaszem Łopatowicz oraz pracownikami naszego przedszkola: Stanisławem Żłobikowskim, Agnieszką Antonowicz, Pauliną  Trybułowską oraz panią wicedyrektor Bożeną Stasiełuk zaangażowali się w realizację projektu. W ramach grantu odmalowane zostały sprzęty znajdujące sie na placu zabaw oraz ułożona została bezpieczna gumowa nawierzchnia pod huśtawkami i zjeżdzalniami. Fundacja Leroy Merlin zapewniła niezbędne do remontu materiały. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania i wygląda fantastycznie. Cieszy przedszkolaków, rodziców i pracowników przedszkola.

Szczególnie chcielibyśmy podziękować Państwu Zadykowicz, którzy we współpracy z panią wicedyrektor napisali projekt pozwolający na otrzymanie grantu z FUNDACJI LEROY MERLIN w wysokości 5.200 zł.

Ogromne podziękowania kierujemy również do wszystkich wolontariuszy, którzy wzięli czynny udział w pracach  renowacyjnych przedszkolnego placu zabaw w ramach realizacji grantu  FUNDACJI LEROY MERLIN.

Dziękujemy za ich ogromne zaangażowanie i poświęcony czas!

Paulina Trybułowska