Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy V. Za ciekawy i udany  występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej, głos zabrała pani  dyrektor dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Następnie przemówił gość specjalny – Sekretarz Gminy p. Zbigniew Tochwin, który pogratulował pracownikom przedszkola, dyrekcji oraz złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na zakończenie tej miłej uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

„Naszym Paniom dziś składamy słoneczne życzenia:
zdrowia, szczęścia i radości oraz marzeń spełnienia…”

mgr Iwona Dowgier