Teatr

W dniu 15.03.2017r. przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych "Bajkowy Dom" w Jurowcach oraz "Przedszkolak" z Sochoń pojechały na wycieczkę do Teatru Lalek w Białymstoku na spektakl pt. "Pan Brzuchatek".

Jest to prościutka, pełna ciepła opowieść o sympatycznym Panu Brzuchatku, zamieszkującym wielki, niezwykły dom. Pewnego razu zaczyna mu jednak czegoś brakować… Wszystko zależy od maleńkiego widza, który zaproszony przez aktorów do wspólnej zabawy i kreowania bajkowego świata, sam zdecyduje o losach brzuchatego bohatera.

Słowa uznania należą się aktorom oraz osobom odpowiedzialnym za scenografię i kolorowe kostiumy. Sztuka choć bardzo prosta w odbiorze wymaga od nich ogromnego skupienia i wyczucia. Niezwykle pozytywny i sympatyczny spektakl niosący za sobą przesłanie do małych i dużych. Morał tej bajki, – czyli to, że tak naprawdę najważniejsi są najbliżsi – trafia absolutnie do wszystkich.

Serdecznie dziękujemy - mali, zadowoleni widzowie