Walentynki

Walentynki,  jak wszyscy wiedzą to dzień zakochanych. Tak samo i w naszym przedszkolu w Jurowcach dnia 14.02.2017r. obchodziliśmy to wspaniałe  i urocze święto. Dzieci zostały zapoznane  z historią i tradycją walentynkową. Wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek oraz tańczyły tańce integrujące całą grupę. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć przyjaźni i koleżeństwa. Uatrakcyjnieniem naszej imprezy była wizyta "Wielkiego Serca i Ogromnego Łosia" (nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie), którzy wyściskali każde dziecko z osobna oraz poczęstowali lizakami w kształcie serca.  Na zakończenie zajęć przedszkolaki ozdabiały serduszka- walentynki, które następnie wręczyły swoim bliskim.