Słodkie warsztaty

21 września w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dotyczące produkcji słodyczy - a dokładnie lizaków :) Podczas  spotkania dzieci zobaczyły krok po kroku, jak powstaje masa na lizaki i jak nadaje się  słodyczom ostateczny kształt. Dzieci dowiedziały się, że doprodukcji cukierków można stosować wyłącznie naturalne składniki i że  można je robić bez pomocy maszyn. Na zakończenie każde dziecko  mogło zrobić własnego lizaka.

Warsztaty okazały się  fajnym  pomysłem na ciekawe spędzenie czasu, połączeniem edukacji z zabawą a przede wszystkim niezapomnianą mocą wrażeń oraz słodkimi wspomnieniami :)

mgr Iwona Dowgier