Konkurs muzyczny "O złoty mikrofon Pani Dyrektor"

Dnia 23 marca 2023 roku w Przedszkolu "Słonecznym" w Wasilkowie przy ulicy Polnej odbyła się V edycja konkursu muzycznego pt.: "O złoty mikrofon Pani Dyrektor" . W składzie jury zasiedli p. Karol Świetlicki dyrektor Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie , dyrektor przedszkola pani Joanna Broniszewska-Hyży oraz pani wicedyrektor Bożena Stasiełuk. Nagrodę otrzymali : Oliwia L., Lidia L.,Tymon S., Tomasz P., Natalia J. Wyróżnienia otrzymali : Maria K., Aleksandra P., Filip H., Maja T. Serdecznie gratulujemy !

Organizatorzy imprezy: Iwona D., Małgorzata T. Izabela W., Justyna W.