Warsztaty Ozdób Wielkanocnych

Dnia 24.03. 2017r.  zaprosiłam swoje koleżanki z pracy oraz wszystkich rodziców dzieci z grupy przedszkolnej "Bajkowy Dom" w Jurowcach na warsztaty wielkanocne. Celem warsztatów było pogłębianie wiedzy na temat Świąt Wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiadania się za pomocą środków artystycznego wyrazu dzieci i rodziców oraz integracja i aktywne uczestnictwo rodziców w życiu przedszkolnym grupy.

Osobami, które bardzo mnie wsparły i od których wyszedł pomysł zorganizowania takich warsztatów to przede wszystkim mama Damiana R. - Pani Ania, babcia Adasia M. – Pani Alicja S. oraz wszystkie mamy, babcie, które zaszczyciły nas swoją obecnością i mające ciekawe pomysły do przekazania. Wszystkim obecnym dziękuję za przybycie i zapraszam w przyszłości na takie spotkania.