Dzień Babci i Dziadka

Gdy jesteśmy smutni, gdy mamy problemy nasze kochane Babcie i kochani Dziadkowie zawsze znajdą na to lekarstwo. Uśmiech Dziadka i Babcine łakocie sprawiają, że znowu dla nas świeci słońce, a na twarzy pojawia się radość. W roku są dwa takie szczególne dni, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

18.01.2018 r. w Szkole Filialnej oraz w Punkcie Przedszkolnym "Bajkowy Dom" w Jurowcach odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Cała świetlica zapełniła się gośćmi w postaci naszych cudownych babć, dziadków, a także niezastąpionych rodziców. Wszystkie dzieci przekazały wspaniałe upominki, które tak skrupulatnie przez ostatnie tygodnie szykowały. Uczniowie przygotowali pod okiem pani ze świetlicy szkolnej oraz pani z klasy „I” występ pt. „Babcia i Dziadek są czarodziejami”. Przedszkolaki zaś głośno wyrecytowały przygotowane wierszyki i z pełnym zaangażowaniem wyśpiewały piosenki "Babcia tańczy rockandrolla", " Babciu, Dziadku Kocham Was". Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt i wielkimi brawami dziękowali za występy. Aby naszym niecodziennym gościom dalej słodko mijał czas po oficjalnej części zostali zaproszeni na poczęstunek zapewniony przez rodziców przedszkolaków i uczniów. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, wzruszeń i dumy. Rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały nam jak ważne dla nich są takie chwile spędzone razem z wnukami.