Jasełka i spotkanie opłatkowe 2017

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Kolędy, dzielenie się opłatkiem, życzenia, łakocie...

Uczniowie Szkoły Filialnej w Jurowcach i dzieci z przedszkola "Bajkowy Dom" wspólnie przygotowali przedstawienie jasełkowe. W podniosłej, świątecznej atmosferze pięknie odegrali sceny związane z narodzeniem Jezusa i powitaniem Go przez pastuszków i Trzech Króli. Zaśpiewali dużo kolęd i pastorałek. Zebrani goście i rodzice z dumą i radością oglądali wspaniałe widowisko. Po występie wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie świąteczne życzenia. Rodzice wszystkich dzieci zadbali, by na stołach nie zabrakło łakoci. Na zakończenie spotkania zostały ogłoszone wyniki rodzinnego konkursu "Najpiękniejszy stroik świąteczny".