Konkurs recytatorski "Czarodziejski Świat"

W piątek, 27.04.2018 w naszym przedszkolu odbyła się X Edycja Konkursu Recytatorskiego „Czarodziejski Świat”, którego  celem jest popularyzacja literatury dziecięcej wśród naszych wychowanków.  Podczas wydarzenia, tradycyjnie pani  Dorotka i pani Alinka przebrane za czarodziejki uroczyście  powitały wszystkich uczestników. Dzieci z wielkim przejęciem i zaangażowaniem recytowały przygotowane wiersze, a jury w którego składzie zasiadły: gościnnie pani Magdalena Kowalczuk – pracownik Publicznej Biblioteki w Wasilkowie, pani dyrektor naszego przedszkola Joanna B. Broniszewska – Hyży i wicedyrektor pani  Bożena Stasiełuk, miało wiele kłopotów z wyłonieniem laureatów.

Zwycięzcami konkursu zostali: Maciej Wasiluk, Klaudia Sołtan, Pola Kownacka, Anna Maria Adamczewska, Marta Olempijuk, Marta Tarasiuk, Kamila Kalinowska, Nicola Grudzińska, Stanisław Bojaryn, Amelia Czarnecka.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia.